wtorek, 27 maja 2014

All Of The Stars

Hej.
Tą notkę poświęcę piercingowi i tunelom :—-)
Moja fascynacja tunelami zaczęła się od tego, że w bravo z chyba 2010 roku były sztuczne rozpychacze które nosiłam prawie codziennie bo ślicznie wyglądały. Później polubiłam jakiś fanpage na facebook’u. Było tam bardzo dużo zdjęć tuneli, rozpychaczy, plug’ów i kolczyków. Ok. 2-3 miesięcy temu zapytałam mamę czy zamówiła by mi rozpychacz, i właśnie od tego się zaczęło. Mama najpierw nie była za jakimikolwiek kolczykami, czy też tunelami ale po pewnym czasie udało mi się ją namówić :) Czekałam na czarny rozpychacz, spiralkę 2mm ok. 2.5 tygodnia a jak już przyszedł to byłam taka szczęśliwa, że od razu pobiegłam do lustra aby go założyć. Po około tygodniu ucho mi się zagoiło i mogłam normalnie z nim chodzić.
Oczywiście o ucho z tunelem trzeba dbać, przede wszystkim myć ucho i ropzychacz, a jeżeli zaczynasz zakładać nowy, większy rozpychacz nie rób tego za szybko bo inaczej może skończyć się to bardzo źle.
Z piercingu najbardziej podobają mi się kolczyki w pępku, industrial’e i smiley’e chociaż jest tego więcej to teraz nie jestem w stanie sobie przypomnieć…
Na zdjęciu niżej są 4 fake’i i 2 prawdziwe rozpychacze które aktualnie noszę 

Kilka tygodni temu kupiłam sobie także czarne soczewki, w których się po prostu zakochałam :3

3 komentarze:

 1. Podobają mi się tunele, ale takie do mac 10mm. :D
  Moja przyjaciółka chce zostać piercerem. A te soczewki są urocze! :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi podobają się powyżej 10mm ale tylko u kogoś, jeżeli miałabym u siebie robić większe to najwyżej 8mm :3

   Usuń
 2. śliczna jesteś *.*

  OdpowiedzUsuń